Výuková pájecí stavebnice, zeppelin, retro design

Rozměry v cm: 3,8 x 15,5 x 15,8 

 

Vraťte se v čase a naučte se něco o elektronice díky této retro pájecí sadě pro děti! 
Pájení je technika používaná ke spojování elektronických součástek. Pájení této stavebnice je snadné a zábavné a navíc se při něm dozvíte více o elektronice. Po připájení se LED diody rozsvítí a výsledkem je pěkná pomůcka. Tato konkrétní stavebnice má tvar horkovzdušného balónu ve stylu Julese Verna, který lze díky malému montážnímu otvoru v horní části buď zavěsit, nebo může stát samostatně.
Vzduchový balón je jednou z pěti retro pájecích sad, které jsou ideální pro začátečníky i pokročilé sběratele.
Nezapomeňte si prohlédnout všech pět z nich!

Můžeme doručit do:
6.3.2024
599 Kč
SKLADEM (4 ks)
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

+ Vzdělávání: Objevte fascinující svět pájecích souprav Whadda a naučte se základy elektroniky prostřednictvím poutavých projektů. Stavebnice nabízejí návody krok za krokem a srozumitelná vysvětlení, takže se v nich mohou učit a experimentovat jak začátečníci, tak odborníci.

+ Kreativita: Dejte prostor své fantazii a vytvářejte jedinečné elektronické projekty pomocí pájecích souprav Whadda. Popusťte uzdu své kreativitě a postavte si něco, co bude skutečně vaše!

+ Vyrobeno v Belgii: Whadda je jedinečná značka belgické společnosti Velleman Group, která nabízí DIY projekty pro hobbyisty nebo tvůrce, kteří se chtějí ponořit do elektroniky, programování a mechaniky.

+ STEM projekt

+ Ideální pro malé i velké: S touto experimentální sadou mohou děti i dospělí s malými nebo žádnými předchozími znalostmi udělat své první kroky do vzrušujícího světa elektroniky a pokročilí uživatelé si mohou své znalosti prohloubit.


- Stavebnice je ideální pro mládež a dospělé ve věku od 9 do 99 let! Děti mladší 14 let však musí být pod dohledem dospělé osoby.
- K výrobě této stavebnice budete potřebovat základní nářadí: páječku nebo pájecí stanici, pájecí cín a kleště. Další praktickou pomůckou je antistatická pájecí podložka.

Kód Kód: WSL222
Kategorie: Stavebnice
Hmotnost: 0.95 kg
Zpět do obchodu