Freeform elektronika - pájecí sada

Volná elektronika je umělecký způsob výroby obvodů. Namísto použití desky plošných spojů nebo destičky jako základu si ukážeme, jak použít měděný drát k propojení všech součástek.
Tato výuková pájecí sada je ideální startovací sadou! Praktická úložná krabička obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření nejméně 6 různých freeform projektů.
Každý projekt se skládá ze snadno pájitelných elektronických součástek, takže je vhodný jak pro začátečníky, tak pro zkušené tvůrce! Měděný drát má povrchovou úpravu, která chrání před zkratem.
Můžete jej však snadno odstranit zahřátím měděného drátu páječkou na jednu sekundu. Díky tomu je pájení součástek na drátu velmi snadné. Další výhodou je, že měděný drát můžete snadno ohýbat a vytvářet tak skvělé předměty. díky přiloženým šablonám vytvoříte s měděným drátem bez námahy správný tvar.
Díky podrobnému návodu se spoustou obrázků, tipů a triků je výroba těchto projektů zábavná a snadná.
S elektronickými stavebnicemi Whadda's DIY realizujete ty nejúžasnější projekty!.

949 Kč
Vyprodáno
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

+ Vzdělávání: Objevte fascinující svět pájecích souprav Whadda a naučte se základy elektroniky prostřednictvím poutavých projektů. Stavebnice nabízejí návody krok za krokem a srozumitelná vysvětlení, takže se v nich mohou učit a experimentovat jak začátečníci, tak odborníci.
+ Kreativita: Dejte prostor své fantazii a vytvářejte jedinečné elektronické projekty pomocí pájecích souprav Whadda. Popusťte uzdu své kreativitě a postavte si něco, co bude skutečně vaše!
+ Vyrobeno v Belgii: Whadda je jedinečná značka belgické společnosti Velleman Group, která nabízí DIY projekty pro hobbyisty nebo tvůrce, kteří se chtějí ponořit do elektroniky, programování a mechaniky.
+ STEM projekt
+ Ideální pro malé i velké: S touto experimentální sadou mohou děti i dospělí s malými nebo žádnými předchozími znalostmi udělat své první kroky do vzrušujícího světa elektroniky a pokročilí uživatelé si mohou své znalosti prohloubit.
- Stavebnice je ideální pro mládež a dospělé ve věku od 9 do 99 let! Děti mladší 14 let však musí být v doprovodu dospělé osoby.

Manuál ke stažení

Kód Kód: WSEDU05
Kategorie: Pájecí sady
Hmotnost: 0.241 kg
Položka byla vyprodána…
Zpět do obchodu