Výuková pájecí sada pro začátečníky, 2 mini sady, páječka

Novinka
wsedu03

Chcete se dozvědět více o elektronice a rádi byste uměli pájet elektronické přístroje? S touto experimentální sadou se naučíte pájet 2 jednoduché přístroje a osvojíte si základy pájení.
Tato kompletní sada se dodává v praktickém úložném boxu a je ideální pro začátečníky, ale zabaví se s ní i zkušenější výrobci.

Můžeme doručit do:
4.12.2023
599 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR


+ Vzdělávací: Objevte fascinující svět pájecích sad Whadda a naučte se základy elektroniky prostřednictvím poutavých projektů. Stavebnice nabízejí návody krok za krokem a srozumitelná vysvětlení, díky nimž se mohou učit a experimentovat jak začátečníci, tak experti.
+ Kreativita: Dejte prostor své fantazii a vytvářejte jedinečné elektronické projekty se stavebnicemi Whadda pro pájení. Popusťte uzdu své kreativitě a postavte si něco, co bude skutečně vaše!
+ Vyrobeno v Belgii: Whadda je jedinečná značka belgické společnosti Velleman Group, která nabízí DIY projekty pro hobbyisty nebo tvůrce, kteří se chtějí ponořit do elektroniky, programování a mechaniky.
+ STEM projekt
+ Ideální pro malé i velké: S touto experimentální sadou mohou děti i dospělí s malými nebo žádnými předchozími znalostmi udělat své první kroky do vzrušujícího světa elektroniky a pokročilí uživatelé si mohou své znalosti prohloubit.
- Stavebnice je ideální pro mládež a dospělé ve věku od 9 do 99 let! Děti mladší 14 let však musí být v doprovodu dospělé osoby.


datasheet_edu03-uk


manual_wsedu03

 

resistor_colour_code

 

Kód Kód: WSEDU03
Kategorie: Stavebnice
Zpět do obchodu