Výuková pájecí sada pro začátečníky

Rozměry v cm: 2,5 x 5 x 32

 

Chcete se dozvědět více o elektronice a rádi byste uměli pájet elektronické přístroje? S touto experimentální sadou se naučíte pájet 2 jednoduché přístroje a osvojíte si základy pájení.
Tato kompletní sada se dodává v praktickém úložném boxu a je ideální pro začátečníky, ale zabaví se s ní i zkušenější výrobci.

Dostupnost SKLADEM (>5 ks)
750 Kč
Výuková pájecí sada pro začátečníky
wsedu03
Novinka


+ Vzdělávací: Objevte fascinující svět pájecích sad Whadda a naučte se základy elektroniky prostřednictvím poutavých projektů. Stavebnice nabízejí návody krok za krokem a srozumitelná vysvětlení, díky nimž se mohou učit a experimentovat jak začátečníci, tak experti.
+ Kreativita: Dejte prostor své fantazii a vytvářejte jedinečné elektronické projekty se stavebnicemi Whadda pro pájení. Popusťte uzdu své kreativitě a postavte si něco, co bude skutečně vaše!
+ Vyrobeno v Belgii: Whadda je jedinečná značka belgické společnosti Velleman Group, která nabízí DIY projekty pro hobbyisty nebo tvůrce, kteří se chtějí ponořit do elektroniky, programování a mechaniky.
+ STEM projekt
+ Ideální pro malé i velké: S touto experimentální sadou mohou děti i dospělí s malými nebo žádnými předchozími znalostmi udělat své první kroky do vzrušujícího světa elektroniky a pokročilí uživatelé si mohou své znalosti prohloubit.
- Stavebnice je ideální pro mládež a dospělé ve věku od 9 do 99 let! Děti mladší 14 let však musí být v doprovodu dospělé osoby.


datasheet_edu03-uk


manual_wsedu03

 

resistor_colour_code