Netopýr - pájecí sada

Dávejte si pozor, protože sebemenší hluk způsobí rozsvícení oranžových LED diod! Díky vestavěnému mikrofonu se LED diody rozsvítí, když je slyšet zvuk. Citlivost mikrofonu lze nastavit pomocí potenciometru.

Dostupnost SKLADEM (>5 ks)
350 Kč
Netopýr - pájecí sada

+ Vzdělávání: Objevte fascinující svět pájecích souprav Whadda a naučte se základy elektroniky prostřednictvím poutavých projektů. Stavebnice nabízejí návody krok za krokem a srozumitelná vysvětlení, takže se v nich mohou učit a experimentovat jak začátečníci, tak odborníci.


+ Kreativita: Dejte prostor své fantazii a vytvářejte jedinečné elektronické projekty pomocí pájecích souprav Whadda. Popusťte uzdu své kreativitě a postavte si něco, co bude skutečně vaše!


+ Vyrobeno v Belgii: Whadda je jedinečná značka belgické společnosti Velleman Group, která nabízí DIY projekty pro hobbyisty nebo tvůrce, kteří se chtějí ponořit do elektroniky, programování a mechaniky.


+ STEM projekt: S touto vzdělávací sadou můžete rozvíjet a zlepšovat své dovednosti v oblasti STEM a získávat znalosti, dovednosti a zkušenosti potřebné k tomu, abyste mohli čelit technologickým výzvám budoucnosti. Tato vzdělávací sada spustí řadu procesů, jako je řešení problémů, zkoumání a tvůrčí myšlení.


+ Ideální pro malé i velké: S touto experimentální sadou mohou děti i dospělí s malými nebo žádnými předchozími znalostmi učinit první kroky do vzrušujícího světa elektroniky a pokročilí uživatelé mohou své znalosti prohloubit.


- K výrobě této stavebnice budete potřebovat několik základních nástrojů (nejsou součástí balení): páječku nebo pájecí stanici, pájecí cín a kleště. Další praktickou pomůckou je antistatická pájecí podložka.