Whaddyho pájecí sada pro začátečníky

Chcete se naučit pájet elektronické přístroje? Pak je pro vás tato sada ideální! S touto pájecí sadou pro začátečníky si s přiloženými nástroji a součástkami vyrobíte dvě skvělá zařízení. V praktickém úložném boxu najdete páječku s držákem, řezačku a všechny potřebné součástky. První stavebnice je Whaddy, který má dvě blikající LED oči. Whaddyho si můžete snadno připevnit na oblečení nebo batoh pomocí přiloženého kolíčku. Druhou stavebnicí je RGB LED globus, který se ve tmě rozsvítí a rozzáří váš pokoj všemi barvami duhy.

Dostupnost SKLADEM (>5 ks)
750 Kč
Whaddyho pájecí sada pro začátečníky

+ Vzdělávání: Objevte fascinující svět pájecích souprav Whadda a naučte se základy elektroniky prostřednictvím poutavých projektů. Stavebnice nabízejí návody krok za krokem a srozumitelná vysvětlení, takže se v nich mohou učit a experimentovat jak začátečníci, tak odborníci.


+ Kreativita: Dejte prostor své fantazii a vytvářejte jedinečné elektronické projekty pomocí pájecích souprav Whadda. Popusťte uzdu své kreativitě a postavte si něco, co bude skutečně vaše!


+ Vyrobeno v Belgii: Whadda je jedinečná značka belgické společnosti Velleman Group, která nabízí DIY projekty pro hobbyisty nebo tvůrce, kteří se chtějí ponořit do elektroniky, programování a mechaniky.


+ STEM projekt


+ Ideální pro malé i velké: S touto experimentální sadou mohou děti i dospělí s malými nebo žádnými předchozími znalostmi udělat své první kroky do vzrušujícího světa elektroniky a pokročilí uživatelé si mohou své znalosti prohloubit.


- Stavebnice je ideální pro mládež a dospělé ve věku od 9 do 99 let! Děti mladší 14 let však musí být pod dohledem dospělé osoby.