Výuková pájecí sada, RGB LED žárovka

Připojte WSL197 a vytvořte si osobní LED glóbus, který se ve tmě rozsvítí! Elektronická koule postupně mění barvu, bliká, pomalu přechází z červené na zelenou a modrou a tento vzor opakuje.
Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si jedinečné dekorace na Vánoce nebo jen tak na zahradu! Tato výuková pájecí sada se automaticky zapne, když se setmí, a funguje na 3V knoflíkový článek CR2032 (není součástí balení).

Můžeme doručit do:
4.12.2023
199 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

+ Vzdělávání: Objevte fascinující svět pájecích souprav Whadda a naučte se základy elektroniky prostřednictvím poutavých projektů. Stavebnice nabízejí návody krok za krokem a srozumitelná vysvětlení, takže se v nich mohou učit a experimentovat jak začátečníci, tak odborníci.

+ Kreativita: Dejte prostor své fantazii a vytvářejte jedinečné elektronické projekty pomocí pájecích souprav Whadda. Popusťte uzdu své kreativitě a postavte si něco, co bude skutečně vaše!

+ Vyrobeno v Belgii: Whadda je jedinečná značka belgické společnosti Velleman Group, která nabízí DIY projekty pro hobby tvůrce nebo tvůrce, kteří se chtějí ponořit do elektroniky, programování a mechaniky.


+ STEM projekt


+ Ideální pro malé i velké: S touto experimentální sadou mohou děti i dospělí s malými nebo žádnými předchozími znalostmi udělat své první kroky do vzrušujícího světa elektroniky a pokročilí uživatelé si mohou své znalosti prohloubit.


- Stavebnice je ideální pro mládež a dospělé ve věku od 9 do 99 let! Děti mladší 14 let však musí být pod dohledem dospělé osoby.
- K výrobě této stavebnice budete potřebovat základní nářadí: páječku nebo pájecí stanici, pájecí cín a kleště. Další praktickou pomůckou je antistatická pájecí podložka.
-Vhodné pro venkovní použití & plave na vodě (po utěsnění žárovky voděodolným lepidlem, které není součástí balení).

Kód Kód: WSL223
Kategorie: Stavebnice
Zpět do obchodu