Výuková pájecí sada, jízdní kolo, retro design

Vraťte se v čase a naučte se něco o elektronice díky této retro pájecí sadě pro děti!Tato šikovná sada je vzdělávací projekt pro kutily, který je třeba pájet.


Pájení je technika používaná ke spojování elektronických součástek. Pájení této stavebnice je snadné a zábavné a navíc se při něm dozvíte více o elektronice. Po připájení se LED diody rozsvítí a výsledkem je pěkná pomůcka.
Jízdní kolo je jednou z pěti retro pájecích sad, které jsou ideální pro začátečníky i pokročilé sběratele.
Nezapomeňte si prohlédnout všech pět z nich!

Můžeme doručit do:
4.12.2023
599 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

+ Vzdělávání: Objevte fascinující svět pájecích souprav Whadda a naučte se základy elektroniky prostřednictvím poutavých projektů. Stavebnice nabízejí návody krok za krokem a srozumitelná vysvětlení, takže se v nich mohou učit a experimentovat jak začátečníci, tak odborníci.

+ Kreativita: Dejte prostor své fantazii a vytvářejte jedinečné elektronické projekty pomocí pájecích souprav Whadda. Popusťte uzdu své kreativitě a postavte si něco, co bude skutečně vaše!

+ Vyrobeno v Belgii: Whadda je jedinečná značka belgické společnosti Velleman Group, která nabízí DIY projekty pro hobbyisty nebo tvůrce, kteří se chtějí ponořit do elektroniky, programování a mechaniky.

+ STEM projekt

+ Ideální pro malé i velké: S touto experimentální sadou mohou děti i dospělí s malými nebo žádnými předchozími znalostmi udělat své první kroky do vzrušujícího světa elektroniky a pokročilí uživatelé si mohou své znalosti prohloubit.


- Stavebnice je ideální pro mládež a dospělé ve věku od 9 do 99 let! Děti mladší 14 let však musí být pod dohledem dospělé osoby.
- K výrobě této stavebnice budete potřebovat základní nářadí: páječku nebo pájecí stanici, pájecí cín a kleště. Další praktickou pomůckou je antistatická pájecí podložka.

Kód Kód: WSL225
Kategorie: Stavebnice
Zpět do obchodu