Valentýnská srdce - pájecí sada

Dostupnost SKLADEM (>5 ks)
290 Kč
Valentýnská srdce - pájecí sada

+ Vzdělávání: Objevte fascinující svět pájecích souprav Whadda a naučte se základy elektroniky prostřednictvím poutavých projektů. Stavebnice nabízejí návody krok za krokem a srozumitelná vysvětlení, takže se v nich mohou učit a experimentovat jak začátečníci, tak odborníci.


+ Kreativita: Dejte prostor své fantazii a vytvářejte jedinečné elektronické projekty pomocí pájecích souprav Whadda. Popusťte uzdu své kreativitě a postavte si něco, co bude skutečně vaše!


+ Vyrobeno v Belgii: Whadda je jedinečná značka belgické společnosti Velleman Group, která nabízí DIY projekty pro hobbyisty nebo tvůrce, kteří se chtějí ponořit do elektroniky, programování a mechaniky.


+ STEM projekt: S touto vzdělávací sadou můžete rozvíjet a zlepšovat své dovednosti v oblasti STEM a získávat znalosti, dovednosti a zkušenosti potřebné k tomu, abyste mohli čelit technologickým výzvám budoucnosti. Tato vzdělávací sada spustí řadu procesů, jako je řešení problémů, zkoumání a tvůrčí myšlení.


+ Ideální pro malé i velké: S touto experimentální sadou mohou děti i dospělí s malými nebo žádnými předchozími znalostmi učinit první kroky do vzrušujícího světa elektroniky a pokročilí uživatelé mohou své znalosti prohloubit.


- Abyste mohli začít, budete potřebovat následující základní nástroje (nejsou součástí balení): páječku nebo pájecí stanici, pájecí cín a štípací kleště. Další praktickou pomůckou je antistatická pájecí podložka.