Pájecí a programovací stavebnice, XL deska, vánoční stromeček s držákem

Rozměry v cm: 9 x 32 x 23

 

Hledáte zábavný vánoční DIY projekt? Pak si připájejte a naprogramujte tento mimořádně velký vánoční stromek s LED diodami ve vesele se měnících barvách! Tato vzdělávací a kreativní sada se skládá z desky plošných spojů XL ve tvaru vánočního stromku a všech potřebných součástek včetně tlačítka a 24 RGB LED diod (WS2812), které poskytují příjemný jemný efekt.


Některé LED efekty byly předprogramovány, ale pokud chcete, můžete si po připájení součástek sami naprogramovat různé barvy a světelné efekty prostřednictvím desky Arduino® Nano Every.
Díky dřevěnému podstavci můžete tento gadget snadno umístit kamkoli v domácnosti. 

1 249 Kč
Vyprodáno
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

+ Vzdělávání


+ Kreativita: S pájecími a programovacími sadami Whadda můžete dát prostor své fantazii a vytvářet jedinečné elektronické projekty. Popusťte uzdu své kreativitě a postavte si něco, co bude skutečně vaše!

+ Vyrobeno v Belgii: Whadda je jedinečná značka belgické společnosti Velleman Group, která nabízí DIY projekty pro hobbyisty nebo tvůrce, kteří se chtějí ponořit do elektroniky, programování a mechaniky.

+ STEM projekt

+ Ideální pro malé i velké: S touto experimentální sadou mohou děti i dospělí s malými nebo žádnými předchozími znalostmi udělat své první kroky do vzrušujícího světa elektroniky a pokročilí uživatelé si mohou své znalosti prohloubit.

- Stavebnice je ideální pro mládež a dospělé ve věku od 9 do 99 let! Děti mladší 14 let však musí být pod dohledem dospělé osoby.
- Upozornění: Tato sada neobsahuje páječku, pájecí cín, kleště, pájecí podložku ani třetí ruku, ale jsou k dispozici na našich webových stránkách.

Kód Kód: WSPXL100
Kategorie: Stavebnice
Hmotnost: 0.679 kg
Položka byla vyprodána…
Zpět do obchodu